Frankieho vzkaz pro fanoušky

20. ledna 2008 v 18:50 | Fucking-Death |  •••Frank Iero•••
Drazí přátelé!
Doufám, že jste všichni měli hezký prázdniny a Nový rok bez úrazů. 2007 je dočista mrtvej, tak na zdraví roku 2008! Tady je pár nových informací:
Prosím, přivítejte New Tomorrow do S//C rodiny! Je to úžasná kalifornská kapela a jsem si jistej, že ji čeká zářivá budoucnost. Zjistěte si o nich víc a podpořte je.
Hrozně rád bych poděkoval těm, co založili Street Teamy, a taky všem, kteří si našli čas a naladili studio nahrávání Davida Costy. Musím říct, že tenhle chlápek má říz. Je čím dál lepší, nepřestává mě ohromovat.
Taky děkuju všem umělcům a spisovatelům, kteří přispěli do naší galerie. Máte můj respekt. Všichni jste neuvěřitelně talentovaní. Gratuluju všem vítězům.
Taky jsme objevili novýho spisovatele, kterej se předvede v příštích týdnech. Sledujte F. T. Willze.
Update 2:
V S//C vzniklo nový oddělení nazvaný K.G.B., který je otevřený pro všechny. Tvoří ho mladý lidi, který chtějí zlepšit tenhle svět. Věřte mi, i jeden člověk může něco změnit... ale miliony můžou způsobit revoluci. K.G.B bude plnit úkoly pro větší dobro. Vím, že teď, když zase začala škola, máte plno práce, vaše blogy taky potřebujou návštěvnost, ale kdybyste měli přece jenom čas, tady je pár domácích úkolů:
#1 Pokud je vám víc než 18 a bydlíte ve Státech, zjistěte, jaký problémy řeší lidi ve vašem okolí, a hlasujte na stránce www.rockthevote.com. Pokud vám není 18, prodiskutujte ony problémy se svými rodiči a přáteli. Vyjádřete svůj názor a přesvědčte se, že budou hlasovat. Tohle je náš svět a my k němu máme, co říct.
#2 Máme nový návrhy, na kterých se pracuje, brzo se dozvíte víc. Pokud se vám ale nechce čekat, nebo už máte veškerý S//C zboží, zajděte na www.aspca.com. Když slíbíte aspoň $19.00, pošlou vám dárky a fotku zvířátka, který jste zachránili.
#3 Přečtěte si Gándhího autobiografii nazvanou 'My Experiments with Truth' (O pravdě a spravedlnosti). Je to fakt zajímavý čtení a jeho učení na vás zapůsobí.
...a v neposlední řadě:
#4 Konejte dobrý skutky. Pomozte těm, co to opravdu potřebujou, a nečekejte odměnu. Kupte třeba sendvič bezdomovci nebo se dobrovolně přihlaste jako pomoc do kuchyně v dětské nemocnici. Každá maličkost se počítá.
Víc domácích úkolů později. Pečujte o sebe navzájem a věřte sami v sebe. Zní to jako klišé, ale jste budoucností tohoto světa. Vemte to do svých rukou a udělejte tenhle svět lepším. Zatím keep the faith, přátelé.
xo
Frank + S//C

ZDROJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 d1ddl1nka d1ddl1nka | Web | 20. ledna 2008 v 19:11 | Reagovat

juu ja sem budoucnost sveta xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama